Xiaomi | Lint Remover EU | White | Rechargeable battery
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8637EU
- Saadavus: 5
-
19€
Xiaomi | Lint Remover EU | White | Rechargeable battery
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1680 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Lint Remover EU |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toite tüüp | Rechargeable battery |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi lint remover eu white rechargeable battery, bhr8637eu, xiaomi, topieemaldajad




